GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vinglas 6878251
nr 687 8251
Vinglas
6 st, 1800-tal, (fotnagg)
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 mars 2011
kl 17:36:49
150 kr
150 kr
1.200 kr
800 kr
1.200 kr
1.500 kr